Naše služby

Zabýváme se výrobou nábytku do domů i bytů - kuchyně, stoly, lavice, ložnice a postele, šatní i vestavěné skříně, obývací pokoje, dětské a studentské pokoje, pracovny.
Vyrábíme také kancelářský nábytek, odkládací a předsíňové stěny, interiéry firem, interiéry hotelů, nábytek do restaurací a vinoték, nábytek do ordinací, lékáren, škol i školek, studoven, zahradní nábytek, police i moduly, doplňky a jiné truhlářské výrobky na přání zákazníka.

Firma se specializuje na zakázkovou výrobu nábytku na míru a jejich opravy. Také našim zákazníkům nabízíme výrobu z masivního dřeva, například schody a schodiště, zábradlí, galerie, obklady, podlahy, altány a pergoly, oplocení, ploty, okna, dveře, zárubně, brány, vrata apod.

Zaměření a návrh:

Nemusíte přesně vědět jaké rozměry má mít vaše nová kuchyň nebo skříň. Dle dohody přijedeme a vše potřebné na místě zaměříme.
V případě zájmu zajistíme vyhotovení návrhu od bytového designera.

Výroba:

Jsme především výrobci, nikoli dodavatelé. Preferujeme kvalitu před moderním trendem „spotřebního“ nábytku. Nepřizpůsobujte se nábytku, ale my přizpůsobíme nábytek Vám.

Doprava:

Svoji zakázku si můžete vyzvednout přímo v naší provozovně anebo Vám ji my dovezeme naší vlastní dopravou.

Montáž:

Nemusíte hledat žádnou další firmu - vše co vyrobíme Vám také rádi namontujeme.